Informacje o dostawie

Czas otrzymania zamówienia

Na całkowity czas otrzymania zamówionego towaru składa się czas realizacji zamówienia uzależniony od statusu towaru oraz czas dostawy uzależniony od opcji dostawy.


Opcje dostawy

Klient w naszym sklepie internetowym, może skorzystać z dwóch opcji dostawy:

  • Dostawa do naszego salonu przy ulicy Ściegiennego 15, tzw odbiór osobisty. Koszt 0,00 zł. Czas dostawy 1 dzień roboczy.
  • Wysyłka kurierska na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Koszt 20,00 z. Czas dostawy do 3 dni roboczych.

W przypadku gdy interesuje Państwa inna forma dostawy lub dostawa do innego kraju w ramach UE, prosimy o indywidualny kontakt w celu określenia możliwości jak i kosztów niestandardowej dostawy.


Status towaru

Na zamówienie: czas realizacji zamówienia do 30 dni roboczych, o ile nie podano krócej.

Dostępny: czas realizacji zamówienia do 3 dni roboczych, o ile nie podano krócej.

Dostępny w sklepie stacjonarnym: produkt dostępny jedynie w sklepie stacjonarny, prosimy o kontakt w celu rezerwacji i odbioru osobistego lub umożliwienia zamówienia przez sklep internetowy. Czas realizacji zamówienia do 3 dni roboczych, o ile nie podano krócej.

Produkt archiwalny: towar sprzedany, prosimy o kontakt w celu określenia warunków zamówienia indywidualnego. Czas realizacji zamówienia do 60 dni roboczych, o ile nie podano krócej. 


UWAGA!

Wszelkie zgłaszanie indywidualnych zmian w Produktach i dodatkowe personalizacje, należy konsultować ze Sprzedawcą przed złożeniem zamówienia. Uzgodnione zmiany należy następnie wymienić w komentarzu do zamówienia.

Poprzez indywidualne zmiany, rozumie się opcje Produktu, które nie są dostępne podczas składania Zamówienia, np zmiana geometrii, inne oprawy.

Wspomniane indywidualne zmiany w Produkcie w stosunku do oryginału mogą powodować:

  • wydłużenie czasu realizacji zamówienia,
  • zmianę całkowitych kosztów zamówienia,
  • utratą do prawa odstąpienia od umowy zawartej na odległość,

O każdej powyższej zmianie Klient będzie informowany przez Sprzedawcę w trakcie określenia indywidualnych warunków zawarcia Umowy Sprzedaży.