Wyróżnienia i nagrody

Mając na uwadze zmieniające się światowe trendy w wyrobach jubilerskich, na bieżąco śledzimy gusta klientów. Corocznie staramy się brać czynny udział w ogólnopolskich targach biżuterii (Złoto Srebro Czas, Amberif) , prezentując tam niejednokrotnie własne, ręcznie wykonane pracę artystyczne, a odbierając nagrody, pochwały oraz wyróżnienia.

Ogólnopolski Konkurs Złotników Złoto i Srebro w Rzemiośle - 2010 r.

"Skarby polskiej ziemi"
I miejsce - kategoria juniorzy
kolia i bransoleta - wykonane ze srebra i chryzoprazów

Artystyczny komplet biżuterii z chryzoprazem


Ogólnopolski Konkurs Złotników Bursztynowe Rzemiosło - 2011 r.

Naszyjnik z bursztynem
Naszyjnik z bursztynem


Stanisław Leśko Złotnikiem Roku 2013

Uroczyste przyznanie tytułu Złotnika Roku

Podczas branżowych Targów Biżuterii i Zegarków Złoto Srebro Czas w Warszawie, Ogólnopolska Komisja Złotniczo-Jubilerska Związku Rzemiosła Polskiego, ogłosiła werdykt Kapituły przyznającej Medal Św. Eligiusza wraz z tytułem Złotnika Roku, Stanisławowi Leśko.

"Kapituła, dokonując wyboru spośród zgłoszonych z różnych regionów Polski kandydatów, brała pod uwagę w szczególności osiągnięcia na polu działalności zawodowej i społecznej nominowanych osób oraz ich zaangażowanie i aktywność w działaniach samorządu rzemiosła, a także uczestnictwo w procesie edukacji zawodowej. Informacje o nominowanych kandydatach, zawarte w formularzach ankiet wraz z rekomendacjami, przekazały izby rzemieślnicze lub branżowe cechy."