O firmie

Sklep Kluczbork Jubiler

Jesteśmy firmą nastawioną na ciągłe doskonalenie oraz rozwój, nieprzerwanie od ponad 30 lat. Aktualnie na terenie miasta Kluczbork (województwo opolskie) prowadzimy sprzedaż własnej biżuterii, posiadamy także szeroki asortyment czołowych producentów wyrobów srebrnych i złotych, zarówno z kraju, jak i z zagranicy oraz w dalszym ciągu świadczymy usługi jubilerskie nieustannie od 1979 roku.

Dnia 11 lipca roku 2011 otworzyliśmy drugi salon jubilerski, który zaprojektowany w najmniejszych detalach, świadczy o naszym zaangażowaniu w tworzenie tradycyjnej marki, która ma do zaoferowania biżuterię na każdą okazję i każdą kieszeń, nie bez wpływu na jakość detali.

Naszym działaniom przyświeca realizacja następującego celu: "pragniemy, aby nasze produkty zawsze kojarzyły się z bardzo wysoką jakością, modną biżuterią i przystępną ceną". Dzięki temu skutecznie powiększamy grono zaufanych klientów, którzy docenili naszą dbałość o każdy detal, ciekawe wzornictwo i fachową obsługę.

Zapraszamy do dalszego zapoznania się z ofertą przedstawiona na stronach internetowych. W razie pytań służymy odpowiedzią drogą elektroniczną, telefonicznie, jak i jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszych salonach firmowych.