• Bon podarunkowy

Podaruj najbliższej osobie podarunkowy bon jubilerski, który można wymienić na produkty oferowane w naszych sklepach w Kluczborku. Może to być elegancka biżuteria, modny zegarek, czy usługa jubilerska. Dodatkowo wraz z bonem przekazujemy miły dodatek, czyli kupon rabatowy. Kupon uprawnia nawet do 300 zł rabatu i można go wykorzystać na kolejne zakupy, po zrealizowaniu bonu.

Decydując się na bon podarunkowy, wybierają Państwo prezent, który przypadnie do gustu, który jest zdecydowanie bardziej elegancki od "koperty". Bony upominkowe sprawdzają się także jako forma świadczeń świątecznych, premii okolicznościowych, czy też nagród - optymalne rozwiązanie dla firm i instytucji.

Wszystkie bon pakujemy w ozdobną kopertę, także ma on już formę prezentu.


REGULAMIN: www.lesko.biz.pl/bon-regulamin


Bony są ważne 6 miesięcy, ale z racji na aktualną sytuację epidemiologiczną, ważność wszystkich bonów będzie domyślnie wydłużona o minimum 2 miesiące.

Bony są wystawiane na dowolną kwotę, jeżeli życzą sobie Państwo bon w innej kwocie niż dostępne, prosimy o kontakt.


PACZKOMAT

Jeżeli jako formę dostawy wybiorą Państwo paczkomat, w wiadomości zwrotnej zaproponujemy Państwu dogodny najbliższy punkt na podstawie przekazanych danych adresowych. Opcjonalnie, przy finalizowaniu zamówienia, w polu komentarz prosimy podać numer paczkomatu korzystając z poniższej mapy: https://inpost.pl/znajdz-paczkomat


W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt:

www.lesko.biz.pl/kontakt

www.lesko.biz.pl/jubiler-kluczbork

Bon podarunkowy

  • Kod produktu: 0
  • Dostępność: Na stanie
  • 0,00 zł


Dostępne opcje